Dołącz do naszej drużyny

PROJEKT PILOTAŻOWY Z 2018 ROKU

tak było:)

Ballgee pierwszy konkurs organizuje z klubem piłkarskim Zagłębiem Sosnowiec. Na start pierwszego konkursu wyznaczyliśmy datę 8 kwietnia czyli dzień meczowy z Odrą Opole. Jednak nasza współpraca trwa już od jakiegoś czasu. Pod spodem możecie zobaczyć jej pierwsze efekty. Ballgee wsparło wyjazd drużyny na zimowe zgrupowanie w Alicante. Zawodnicy Zagłębia w trakcie sesji treningowych oraz rozgrzewek przed sparingami ubrani byli w koszulki z logiem naszej aplikacji.


Nagraliśmy razem z telewizją klubową #ZagłębieGOL spot promocyjny dla naszej aplikacji, w której udział wzięli trener Dariusz Dudek oraz zawodnicy Tomasz Nowak, Dawid Kudła i Vamara Sanogo.

Jesteśmy otwarci na współpracę z innymi klubami! Czym więcej drużyn wejdzie do gry z Ballgee tym więcej możemy razem zrobić dobrego dla polskiej piłki nożnej. Chcesz by twój klub dołączył do projektu Ballgee? Koniecznie napisz nam o tym w formularzu kontaktowym na dole naszej strony internetowej.

Może jesteś pracownikiem klubu i uważasz, że nasza aplikacja mogłaby pomóc w funkcjonowaniu waszej akademii? Skontaktuj się z nami. W trackie rozmowy zaproponujemy jeden z opracowanych modeli biznesowych, a może razem opracujemy zindywidualizowane ramy współpracy? Zależenie od potrzeb i oczekiwań możemy się dostosować do specyfiki klubu dostosowując zasady gry nawet do nowatorskiej akcji charytatywnej.

Jako jedyna aplikacja mamy pozytywną decyzję Ministerstwa Finansów o niepodleganiu pod ustawę hazardową, pomimo połączenia lokowania środków finansowych z wygraniem nagród pieniężnych i rzeczowych. Dzięki innowacyjnym metodom nie zbieramy informacji o użytkownikach aplikacji, dzięki czemu nie podlegamy pod GIODO i RODO.

Ballgee to świetne narzędzie, które w bezprecedensowy sposób skraca dystans pomiędzy kibicami, klubem oraz sponsorami. Łatki na wirtualnych piłkach są doskonałym miejscem eksponowania logotypów sponsorów waszego klubu oraz budowania jego pozytywnego wizerunku poprzez skojarzenie loga z dodawaniem punktów zbliżających gracza do wygrania unikalnych nagród oraz wsparcia najmłodszych adeptów szkółek i akademii piłkarskich.

a jak będzie w 2020 roku? to zależy od ciebie.

JUŻ W MAJU 2020 RUSZA NOWY  PROJEKT BALLGEE 2