O nas

Walcz, wspieraj, wygrywaj!

Ballgee to innowacyjny projekt łączący rywalizację z pomaganiem oraz dobrą zabawą. Najważniejszą jego częścią jest aplikacja mobilna stworzona na system operacyjny Android, którą można pobrać z oficjalnej platformy Sklep Play (podlinkować).

Ballgee poza stworzeniem szansy na zdobycie unikatowe nagród, pozwala na pomoc w rozwoju akademii piłkarskich oraz młodych talentów. Na podstawie umowy pomiędzy Ballgee a klubem wchodzącym do akcji część środków z zakupu piłek zostanie przekazana na zakup niezbędnego sprzętu sportowego, wsparcie finansowania kursów podnoszących kompetencje trenerów oraz organizacji obozów treningowych.

Ballgee to jedyna aplikacja łącząca w sobie pomaganie, rywalizację i wygrywanie. Czy jest coś co bardziej wyraża piłkarskiego ducha gry? Chcemy dostarczyć wam jak największą masę futbolowych emocji! Od ręki możesz wejść do gry i zanurzyć się w walce o miejsce w rankingu i nagrody, a w dalszej perspektywie pomożesz swojemu klubowi rozwinąć szkolenie młodych talentów by wychowankowie przynieśli wam radość swoją grą na prawdziwych piłkarskich murawach!

Nasz projekt nie jest grą hazardową! 26 października 2017 roku otrzymaliśmy pozytywną opinię Ministerstwa Finansów pozwalającą na legalne działanie naszej aplikacji. Na tą chwilę jesteśmy jedynym podmiotem w kraju, który posiada tego rodzaju decyzję Ministra Finansów.

Korzystając z naszej aplikacji firma Soft1Soft, która jest autorem aplikacji Ballgee nie zbiera żadnych informacji osobowych o użytkownikach dzięki czemu nie podlega pod Generalny Inspektorat Ochrony Danych Osobowych oraz pod Rozporządzenie Ogólne o Ochronie Danych Osobowych.  Identyfikacja zwycięzców odbywa się na podstawie wygenerowanego przez aplikację kodu QR i okazanie go w miejscu wyznaczonym przez klub uczestniczący w konkursie do odebrania nagrody.

Zasady gry

Idea gry jest dziecinnie prosta! Najważniejszym celem jest zdobycie większej ilości punktów od konkurentów. Punkty naliczane są za klikanie łatek na wirującej po stadionie futbolówce. Jedne łatki dają więcej punktów, inne mniej.

W każdym konkursie sam gracz zadecyduje o jakie nagrody będzie walczyć. Organizatorzy konkursów przygotują trzy kategorie nagród. Nagrody pierwszej kategorii to unikalne pamiątki klubowe takie jak koszulki i piłki z autografami zawodników oraz karnety na całą rundę rozgrywkową. Do drugiej kategorii należą atrakcyjne gadżety takie jak szaliki klubowe oraz zaproszenia na mecze klubu, w którego konkursie brało się udział. Nagrody trzeciej klasy to klubowe upominki takie jak kubki i smycze. By włączyć się do rywalizacji trzeba wykupić pakiet piłek uprawniający do gry o atrakcyjne nagrody jednej z trzech kategorii. Nic nie stoi na przeszkodzie by jeden gracz walczył o nagrody wszystkich kategorii.